Over

120,000

Worldwide

Saturday - Sunday CLOSED

Mon - Fri 8.00 - 18.00

Call us

 
apostil tasdikli tercüme

9 TL

Profesyonel Apostilli Tercüme

Profesyonel Apostil Tasdikli Tercüme Hizmeti

apostil tasdikli tercümeApostil tasdikli tercüme çok fazla kullanılan bir tercüme sistemi olmasa da yine de belli bir kısım tarafından ihtiyaç duyulan bir tercüme hizmetidir. Öncelikle Apostil nedir ona bakalım. Apostil belgelerin onayladığı bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sistem sayesinde belirli belgeleri yalnızca ülkemizde değil başka ülkelerde de geçerli olmasını sağlamak için tasdik edilmesi gerekmektedir. Apostil işlemleri ilk olarak 5 ekim 1961 günü yapılmış olan Lahey anlaşması ile resmi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bu anlaşma dahilinde dünyanın birçok yerinde bulunan ülkeler anlaşmaya imza atarken aynı zamanda bu ülkeler arasında Türkiye’de kendine yer bulmayı başarmıştır. Örneğin yurtdışında kullanılması gereken bir belgeyi resmi olarak kullanabilmek için Apostil tasdikli olması lazımdır. Lahey anlaşmasına imza atan ülkeler arasında geçerli olan bu belgelerin onayı düzenlediği ülke tarafından verilmesi gerekmektedir. Bu anlaşma dışında olan ülkelerde Apostil tasdikli belgeler geçerli olmaz ve konsolosluk onayı gerekir. Apostil tasdikli belgelerin tercüme edilmesi için alanında uzman kişilerin yapması gerekmektedir. Biz tercüme büromuzda Apostil tasdikli tercüme işinizi en iyi şekilde yaparak kusursuz bir şekilde size hizmet verebiliriz. Çeviri konusunda kendimize güvenerek eksiksiz ve hatasız bir şekilde size en iyi şekilde hizmet sunmayı garanti veriyoruz.

Uzman Apostil Tasdikli Tercüme Büromuz İle Hizmetinizdeyiz

Son yıllarda özellikle dünya çapında bulunan ülkeler arasında yüksek seviyelere ulaşmış olan resmi ilişkiler dahilinde resmi belgelerin akışında artış olmuştur. Bunun sonucunda da Apostil tasdikli tercüme büroları seçimi büyük önem kazanmıştır. Lahey anlaşması dahilinde olan ülkeler arasındaki resmi belgelerin daha iyi anlaşılması için iyi bir tercüme hizmeti alınması şarttır.

apostil tasdikli tercüme bürosu

Örneğin Fransa ile Türkiye arasındaki bir belge Fransa’ya gönderilecek ise öncelikle o dilde tercüme edilmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin doğru yapılması lazımdır. Aksi takdirde istenilmeyen sonuçlar ile karşılaşmak mümkündür. İyi bir Apostil tasdik tercüme bürosu arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Bu zamana kadar yaptığımız kusursuz ve doğru hizmetlere güvenerek size de en iyi hizmeti sunmayı vaat ediyoruz.

Apostil Tasdikli Tercüme Büroları Arasında Neden Karaköy Tercüme?

Apostil tasdikli tercüme bilindiği gibi bazı tercüme büroları tarafından yapılmaktadır. Apostil tasdikli tercüme hizmeti verebilmesi için tercüme bürosunun yeminli tercümanlık bürosu da olması gerekmektedir. Noter yeminli olan tercümeye kaymakamlık tarafından Apostil mührü yani tasdiki yapılmaktadır. Son olarak da bu belgeler iletilmesi gereken ülkenin konsolosluğuna gönderilir.apostil tasdikli tercüme bürolarıNormal çeviri işlerinde hata olsa dahi kabullenebilirken resmi yani Apostil tasdikli tercüme işlerinde hataya yer yoktur. Bu yüzden Apostil tasdikli tercüme işlemi yapan büroları seçerken dikkatli olunması gerekmektedir. Türkiye’de profesyonel Apostil tasdikli tercüme büroları sayısı maalesef azdır. Bu bürolar arasında bizim büromuzda yer almaktadır. Bizi seçerek profesyonel Apostil tasdikli tercüme hizmeti alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde tercüme hizmetinizi yapabilir ve memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Apostil Tasdikli Tercüme Fiyat Teklifi

Aşağıda bulunan teklif formunu kullanarak saniyeler içerisinde apostilli tercüme fiyat teklifi alabilirsiniz.

Apostil Tasdikli Tercüme Fiyatları Ne Kadardır?

Her çeviri hizmetinin belli bir bedeli bulunmaktadır. Bu tutarlar çevirin türüne göre ve çeviri yapılan yere göre değişkenlik göstermektedir. Apostil tasdikli tercüme hizmeti alan bir kişiye kaymakamlık ücretsiz tasdik hizmeti vermektedir. Ancak tercüme yapılacak belgeyi çeviren bürolar sizden bazı meblağlar istemektedir. Apostil tasdikli tercüme fiyatları bürodan büroya değişkenlik göstermektedir. Uygun fiyata hizmet alabilmekte için iyi bir araştırma yapılması şarttır. Biz Apostil tasdikli tercüme hizmetini size çok uygun fiyata yapabiliriz. Kaliteli ve uygun fiyata Apostil tasdikli tercüme hizmeti almak için bizi seçmeniz sizin için en doğru karar ve tercih olacaktır.