Fısıltı Tercüme

Fısıltı Çeviri; Simultane tercümenin ekipmana ihtiyaç duyulmayan, en fazla 2 dinleyicinin çeviriye ihtiyaç duyduğu toplantılarda talep edilmektedir.

Elbette farklı sistem destekleri ile 2 kişiden fazla gruplara fısıltı çeviri hizmeti verilebilir.

Heyet ziyaretleri ve Önemli sunumlarda, Süresi az olan toplantılar da kullanılan fısıltı çeviri hizmeti katılımcıların fabrika ziyareti esnasında ihtiyaçları olduğu durumlarda Infoport cihazı kullanılarak, Fısıltı çevirisinin geniş kitle tarafından dinlenmesi sağlanabilir.

Toplantı sırasında katılımcılardan daha uzan görünmeyen bir yere konuşlanan tercüman, Infoport sistemi sayesinde Konuşmayı yapan kişinin konuştuklarını cihaz ile katılımcılara aktarır.
Bu sistem, Simultane tercüme hizmetine göre daha düşük maliyetlerle tarafınıza sunulmaktadır.

Fısıltı çevirisi genellikle 45 dakika ile 1 saat süren toplantılarda oldukça verimli olmakla beraber, 1 saati aşan toplantılarda ISO standardına uygun simultane sistem ve profesyonel 2 adet simultane tercüman tercih edilmelidir.
Fısıltı çeviri hizmetlerimizde Infoport sistemi veya Sistemsiz olarak; İngilizce, Arapça, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve yaklaşık 35 dilde fısıltı çevirisi hizmeti sağlamaktayız.

Sizler de bu özel hizmetlerimizden faydalanmak için bizi arayın.

0 507 124 91 96