Karaköy Tercüme Hakkında

Tüm dillerden yazılı tercüme– sözlü tercüme hizmeti vermeye 1995 yılının eylül ayında Şişli’de başlamıştır. Daha sonra Karaköy şubesini faaliyete geçirerek Eminönü, Sirkeci, Beyoğlu, Şişli, Mecidiyeköy, Levent, Maslak gibi birçok semte hizmet vermeye devam etmektedir.

Hızla gelişmeye başlayan firmamız kusursuz hizmete odaklı ekibiyle günümüze kadar çözüm ortağınız olmuş ve başarılar elde etmiştir. Konusuna hakim üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan tercümanlarımız, yenilikçi çözümlerle siz değerli müşterilerimize kaliteli tercüme bürosu anlayışını sağlamıştır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tamamen karşılayan dil hizmetleri ekibimiz, oluşan talep ve ihtiyaçlarınızda kontrollü tercüme ile hata riskini minimuma indirmiş ve native editörler ile kusursuz çevirileri hizmetinize sunmuştur.

Haftanın tüm günlerinde 7/24 faaliyette bulunan ekibimiz, kesintisiz hizmet anlayışını ön planda tutarak, ihtiyacınız olan tüm tercüme taleplerinizi karşılamaktadır.. Tercümenin tüm branşlarında hizmet gösteren kurumumuz, 500 kişiden fazla tercümanlarıyla öncü olma özelliğini her zaman benimsemiştir.

Tercüme hizmetinde önceliği kalite ve hıza odaklayan kurumumuz, düşük maliyetleri ile tercüme faaliyetlerinde sektörde yer etmiş bir ekip haline gelmiştir.

Çevirmenlerimiz ve editörlerimizle daha kusursuz metinler üretiyoruz. Toplantılarınızda daha kaliteli çeviriler yapıyoruz ve www.karakoytercume.net sözlüğümüzde anlamını aradığınız terimlere daha güzel karşılıklar sunuyoruz. Tüm çabalarımız daha güzel ve daha kolay iletişim için. Sizin başarınız, bizim ödülümüz.

22 Yıllık Tecrübe

22 yıllık tecrübesi ile Çeviren Adam halen Şişli'de hizmet vermektedir.

Yeminli Tercüme Hizmeti

Tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti veren Çeviren Adam, uygun fiyatlar sunmaktadır.

500 Yeminli Tercüman

500 yeminli tercüman ile ender olmayı başaran Çeviren Adam.

Hızlı ve Kolay Tercüme

7500 sayfa, 1 ay gibi kısa bir sürede Çeviren Adam ile kolay ve hızlıca tercüme edilmektedir.

Kalite Anlayışımız

Çeviren Adam Tercüme Bürosu tüm dillerde son derece hassas ve kusursuz çeviri hizmetleri sağlamaktadır. Çevirilerimiz orijinal anlamını korur. Çeviren Adam mümkün olan en az maliyetle gerekli çeviri en kaliteli çeviri hizmetini sağlamaktadır. Çeviren Adam Tercüme Bürosu çevirmenleri Üniversitelerinin ilgili bölümlerinden mezun olmuş ve terminolojiye hakim tercümanlardan oluşmaktadır.
Çeviren Adam Terminolojiye hakim tercümanıyla hizmetlerini yürütür.
Belge çevrildiği anda editörler tarafından kontrolü gerçekleştirilir.
Çeviren adam Tercüme Bürosu çeşitli çeviri için tüm ekipmanları sağlamaktadır.
Çevirisi ve kontrolü bitmiş çevirilerin müşterilerimizin istediği şekilde gönderimi sağlanır.

Bilgilerinizin gizliliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, bilgi ve materyallerinizi özenle saklamaktayız. Güvenle korunan belgeleriniz ilerideki ihtiyaçlarınız halinde tekrar sizlere sunulmak üzere bilgi bankamızda özenle korunmaktadır. . Bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği Çeviren Adam Tercüme Bürosunun önceliğidir.

Misyonumuz: Çeviren Adam Tercüme Bürosu olarak Misyonumuz rekabetçi fiyatlarla tüm dillerde çeviri hizmetleri sağlamak ve sizinle uzun süre çözüm ortağı olmaktır. Vizyonumuz: Çeviren Adam Tercüme Bürosu kültürel diyalog ve bilimlerin çeviri konusundaki basitleştirilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle bilimsel, mühendislik ve teknolojik uzmanlık alanlarında ki başarısıyla Çeviren Adam, sektörünün en güçlü öncülerinden olmuştur.

Neden Biz?

Basitçe söylemek gerekirse, Deneyim! Profesyonel proje yöneticileriz ve alanında uzmanlaşmış tercümanlık mezunu çevirmenlerimiz ile 19 yıllık tecrübemizi sizinle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Tüm dillerde sağlamış olduğumuz Kaliteli çeviri hizmeti ve zamanında teslimatımız sebebi ile Müşterilerimiz bizi tercih etmeye devam ediyor. Sizde bu deneyime ortak olmak isterseniz bir telefon kadar yakınız;
Uluslararası pazarda yer alan şirketler dünya çapındaki müşterilerine hizmet sağlama konusunda bizim profesyonel bir şekilde sağladığımız çeviri hizmetlerimize güveniyorlar.
Neden?
Müşterilerimizin dikkat ve zaman konusunda hassasiyet gerektiren ihtiyaçları açısından kendini kanıtlamış teknolojik altyapımız, ekibimiz ve süreç yönetimimiz sayesinde.
Çeviren Adam size belgelerinizi tüm dillerde, her formatta, dilediğiniz her yere ve her an teslim edebilir.
Kültürümüz ile özleşmiş olan teknoloji kullanımı ve süreç yönetimimizin tek odak noktası kalitedir. Konu uzmanı tercümanlar ve tecrübemizle müşterilerimizi beklentilerini karşılayacak kalitede hizmet sağlamaktayız.