Çeviren Adam tercüme hizmetleri tüm dillerde, sizi daha fazla kendinizi yormayan çeviri çözümler sunar. Bilgi bankamızda bulunan 1500 üzeri akademik eğitimini tamamlamış tercümanlarımız ile birlikte yüksek kaliteli, zamanında ve bütçenize uygun İngilizce tercüme ve çeviri, Almanca tercüme ve çeviri, Arapça tercüme ve çeviri, Rusça tercüme ve çeviri, İtalyanca tercüme ve çeviri, Fransızca tercüme ve çeviri, Çince tercüme ve çeviri, İspanyolca tercüme ve çeviri, Japonca tercüme ve çeviri, Portekizce tercüme ve çeviri, Lehçe tercüme ve çeviri, Yunanca tercüme ve çeviri, Urduca tercüme ve çeviri, Ukraynaca tercüme ve çeviri, Farsça tercüme ve çeviri, İbranice tercüme ve çeviri, Flemenkçe tercüme ve çeviri, Çekce tercüme ve çeviri, Fince tercüme ve çeviri, Azerice tercüme ve çeviri, İsveçce tercüme ve çeviri, Korece tercüme ve çeviri, Bulgarca tercüme ve çeviri, Türkmence tercüme ve çeviri hizmeti sunmaktayız.

Çeviri dosyalarınızı kargo ve e-mail yolları ile tarafınıza ücretsiz olarak teslim ediyoruz.

Belgelerinizin yoğunluğu ne kadar kısa veya uzun olursa olsun, çevirilerinizin sektörü ile alakalı deneyim sahibi tercümanlar tarafından yapılmakta olup müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaktayız.

Yurt dışı ve yur tiçinde bulunan 1500 kişiyi aşkın tercümanımız ile acil çeviri işlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Sözlü tercüme hizmetlerimizde büromuzda bulunan İngilizce, Rusça ve Arapça tercümanlarımız ile ihtiyacınız olduğu yerdeyiz.

Türkiye’nin tüm şehirlerine noter tasdikli çeviri hizmetimiz 1 günde teslim. Müşterilerimiz ofisimize gelmeden çevirilerinin tamamlanmasının ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Tercüme dosyalarınızı bize dilediğiniz formatta iletebilirsiniz. Dosyanızın türüne bakılmaksızın aynı formatta teslimini sağlamaktayız.

Oldukça uygun maliyetli ve de geniş kapsamlı çeviri hizmeti sunmaktayız. Genellikle müşteri için ana detayın maliyet olduğunu düşünerek, bütçeleri profesyonel standartlara gölge düşürmeden uygulamaya çalışıyoruz.

7 gün, 24 saat mobil: 0507 124 91 96 numaralı telefondan ve info@cevirenadam.com adresinden anında destek alabilirsiniz.

Tüm çabalarımız daha güzel ve daha kolay iletişim için. Sizin başarınız, bizim ödülümüz.

Size en iyi sonuçları sunabilmek için çalışma şeklimizi en güncel çeviri teknolojilerine ve ileri tekniklere yatırım yaparak dönüştürdük. Sistemlerimizi sizin teknolojinize hızlı ve kolay bir şekilde entegre edebiliriz. Böylece hatasız ve anında çeviri hizmeti alırsınız. Yaptığımız her çevirinin temeline de kaliteyi yerleştirmekteyiz. Genellikle müşteri için ana detayın maliyet olduğunu düşünerek, bütçeleri profesyonel standartlara gölge düşürmeden uygulamaya çalışıyoruz.